Słynne aktorki, które palą cygara

Mimo stwierdzenia, że cygaro nie pasuje do delikatnych kobiecych dłoni, to jednak znajdą się pasjonatki tego niezwykłego wyrobu. Poniżej znajduje się lista aktorek, które zostały uwiedzione przez cygaro smakiem i aromatem…

Demi Moore

Aktorka znana w Polsce przede wszystkim z dwóch głośnych filmów „Uwierz w ducha” z Patrickiem Swayze oraz „Niemoralna propozycja” z Robertem Redfordem. Demi Moore lubi palić mniejsze cygara, takie jak Montecristo.

Whoopi Goldberg

Bardzo rozpoznawalna aktorka znana z tak wielu filmów, że trudno zdecydować się, które wymienić. Kilka jej filmów to miedzy innym innymi filmy „Uwierz w ducha”, „Kolor purpury”, „Zakonnica w przebraniu”. Uwielbia cygara mniejsze i większe, w zależności od nastroju.

Marlene Dietrich

Diwa ekranu i jeden z pierwszych symboli seksu w Hollywood. Uhonorowana 9-tym miejscem na liście najlepszych aktorek wszech czasów według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Często widywana z cygarem w idealnie wymalowanych ustach.

Carmen Electra

Aktorka, modelka i piosenkarka w kraju nad Wisłą znana przede wszystkim z roli ratowniczki w serialu „Słoneczny Patrol”. Pozowała z cygarem do zdjęcia tylko dlatego, bo wydawało się jej, iż dobrze wygląda w kobiecej dłoni. Jednakże po zapaleniu pierwszego prawdziwego cygara uznała, że to coś dla niej. Carmen Electra śmieje się, że będzie szczęśliwa, mogąc na starość siedzieć na ganku swojego domu z cygarem w ustach.

Jennifer Lopez

Amerykańska aktorka i piosenkarka, pochodząca z Bronksu w owym Jorku. Sukces zawdzięcza swojej ciężkiej pracy i wytrwałości. Wielokrotnie fotografowana z cygarem podczas imprez w klubach i na ekskluzywnych przyjęciach.

Rihanna

Piosenkarka i aktorka z Barbadosu, która sprzedała ponad 200 milionów płyt na świecie. Jedna z najlepiej zarabiających artystek wszech czasów. Wygrała 8 Nagród Grammy oraz wiele innych statuetek. Rihanna z Shakirą delektują się cygarami w teledysku do piosenki „Can’t Remember to Forget You”.

Inne sławne kobiety, palące cygara

Dita Von Teese, Ciara, Heidi Klum, Salma Hayek, Aubrey O’Day, Bar Refaeli, Sharon Stone, Julia Louis-Dreyfus, Vanessa L. Williams, Sigourney Weaver, Elle Macpherson, Mia Farrow, Shakira, Raquel Welch

marinate