Smaki e-papierosów

E-papierosy zyskały na popularności, stąd ogromna ilość olejków, tak zwanych liquidów, którymi napełniamy papieros elektroniczny. Następnie atomizer, czyli urządzenie podgrzewające, zamienia aromatyzowany płyn we wdychaną przez palaczy parę. Tak z grubsza wygląda palenie e-papierosa.

Liquidy, to wymienne pojemniczki z płynem, które można wybierać w zależności od nastroju i okazji. W ich skład wchodzi nikotyna, woda, glikol propylenowy lub gliceryna (czasem mieszanina tych związków) oraz przeróżne kombinacje zapachowo-smakowe. Palacze mają zatem szeroką gamę różnych smaków i aromatów liquidów do wyboru.

Olejki do e-papierosa o smaku tytoniu

Palacz może zakosztować wielu różnych typów tytoniu w zależności od ochoty i humoru. Znajdzie tutaj zarówno klasyczne kompozycje jak i niekonwencjonalne mieszanki aromatów i smaków.

Olejki owocowe

Jeśli palacz lubi owocowe smaki, może się skusić na intensywne doznania smakowe z przeróżnymi owocowymi liquidami. Można się zakochać w aromaci soczystego ananasa, orzeźwiającego arbuza, słonecznego banana, dojrzałej brzoskwini, wyrazistej czereśni i w innych wspaniałych owocowych smakach.

Olejki miętowe

Jest też duża rozmaitość dostępnych aromatów, między innymi: absynt, cukierki miętowe, eukaliptus, guma miętowa, mięta i czekolada, owoce leśne i mięta.

Inne olejki smakowe

Można również samemu tworzyć kompozycje aromatyczne lub zdać się na ekspertów w tej kwestii i wybrać spośród smaków: amaretto i migdały, bawarka, biała czekolada, bita śmietana, cappuccino, ciasto dyniowe itp.

marinate