RELACJA WRZESIEŃ 2016

9-10 września w Warszawie, w PTAK EXPO WARSAW odbędzili się Drugie międzynarodowe targi papierosów elektronicznych Vape Expo Poland 2016.

Wystawa stała znaczącym wydarzeniem biznesowym w polskiej branży e-palenia. Ponad 50 wystawców z 12 krajów przybyli do Warszawy zaprezentować swoje nowe produkty.

W ramach targów Vape Expo Poland była zorganizowana konferencja poświęcona nowej regulacji TPD w Europie i Polsce. Prelegenci omówili takie najważniejsze tematy, jak: nowe przepisy prawne i jak został zmieniony biznes po TPD, jak uzyskać większą uwagę na social media, jak stworzyć dobrą strategię i silne partnerstwo w biznesie, a także wielu innych tematów.

Chcielibyśmy podziękować naszym prelegentom i partnerom: Estera Józefowicz, Ilya Chagin, Andy Logan, Jacek Rajewski, David Attwood, Kamil Ziejka, Przemysław Furmanek, Jeremy Sendall i Konstantin Serjapins.

Drugi dzień targów był pełen profesjonalnych atrakcji, w tym: Cloud Contest, Coil Building Workshop i Mixing Liquids Workshop, gdzie wszyscy mieli okazję rozwijać swoje umiejętności budowaniu grzałek i tworzeniu e-liquidów z najlepszymi profesjonalami z Europy i Polski.

Coil Building Workshop odbył się na wysokim poziomie z pomocą Slava Chrome, Mirek Kornaszewski i Mateusz Wiśniewski. Za ciekawe warsztaty Mixing Liquids oraz dostarczanie unikalnych receptur e-liquidów chcielibyśmy podziękować Rafał Nowak, Miłosz Maj i Bartłomiej Jatczak.

Specjalne podziękowania dla firm Hiliq i Coil Masters za pomoc w organizacji i dostarczanie sprzętu.

Drugie międzynarodowe targi Vape Expo Poland były naprawdę pełni wydarzeń i zakończone poprzez ceremonię nagrodzenia zwycięzców E-Liquid Awards, podczas której zostały ogłoszone najlepsze e-liquidy w 6 kategoriach, zgodnie z wynikami testowania i głosowania polskich profesjonalnych waperów.

Wybór odbył się uczciwie i bezstronnie, więc mamy przyjemność ogłosić zwycięzców w każdej kategorii:

  • Najlepszym e-liquidem o smaku Wypiekowym / Deserowym stał płyn Strawberry Roo od Vape Connect.
  • Najlepszym e-liquidem Kremowym i Wanilowym stał Pudding z Collective Distribution.
  • Najsmaczniejszy owocowy liquid to Bad Blood z Nasty Juice.
  • Najlepszym e-liquidem o smaku Cukierkowym stał płyn Nordic Candy od Spółki Vapy Complex Chemnovatik.
  • W kategorii Mięty & Mentole nagroda poszła do Fizzy Kola z firmy Mohawk & Co.
  • A nagrodę w kategorii liquidów Tytoniowych uzyskał płyn Vatic z Venice Vapor Lab.
 

 

W naszym serwisie stosujemy pliki cookies. Polityka plików cookies (zamknij)

Targi & Konferencja dla
profesjonalnych waperów.
Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

КORZYSTAJĄC Z SERWISU UŻYTKOWNIK ZAPEWNIA, ŻE REKLAMA ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW JEST DOZWOLONA W JEGO JURYSDYKCJI.

Czy masz ukończone 18 lat ?

Tak Nie