Nasze poprzednie Vape Expo Poland

3 I 4 Marca w Warszawie, w Polsce, miało miejsce Vape Expo Poland. Pierwsze międzynarodowe targi poświęcone tematyce papierosów elektronicznych. Expo zyskało status znaczącego wydarzenia biznesowego w branży w Polsce. Ponad 70 wystawców z 12 krajów przybyło na Vape Expo Poland by zaprezentować swoje produkty.

Dwudniowa wystawa została odwiedzona przez ponad 2000 gości z Polski, Litwy, Włoch, Słowacji, Ukrainy, w tym dystrybutorów, sprzedawców, właścicieli sklepów internetowych I stacjonarnych.

W ramach targów, Vape Expo Polska zorganizowana była konferencja poświęcona regulacjom wynikającym z TPD.

Drugie dzień wystawy był otwarty dla szerokiej publiczności i był pełen pokazów i konkursów. Cloud Competition polegająca na wydmuchaniu jak największej chmury w konkursie Cloud Contest, w którym o status najlepszego cloudchasera aktywnie walczono przez 4 godziny. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 2000 zł oraz nagrody od wystawców Vape Expo Poland.

W konkursie Miss Vape Polska goście wybrali najpiękniejszą polską Vaping Girl. Konkurs został zorganizowany przez Buckshot Vapors, a zwyciężczynia Natalia otrzymała nagrodę 800 dolarów.

 

W naszym serwisie stosujemy pliki cookies. Polityka plików cookies (zamknij)

Targi & Konferencja dla
profesjonalnych waperów.
Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

КORZYSTAJĄC Z SERWISU UŻYTKOWNIK ZAPEWNIA, ŻE REKLAMA ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW JEST DOZWOLONA W JEGO JURYSDYKCJI.

Czy masz ukończone 18 lat ?

Tak Nie