Aktualności

Z kim współpracujemy (Media)

W tym artykulie chcemy przypomnić wam niektórych naszych partnerów informacyjnych. Tutaj będziemy wspominali światowej sławy czasopisma i portaly o vapingu, gdzie możecie uzyskać sporo interesującej informacji na temat EIN, vapowania, nowych przepisów prawnych, nowości ze świata biznesu.

Vapouround Magazine: Vapouround Magazine to jest dwumiesięcznik czasopisma handlowego, publikacja rozprowadzające w całej Wielkiej Brytanii, Europie i USA. Jest jednym z ustalonych graczy branży EIN dostarczających Państwu wyczerpujących wiadomości i renomowanej informacji o świecie wapowania. Ich marka gwałtownie wzrosła od momentu jej powstania latem 2015 roku, mają teraz klientów opartych na całym świecie, z Azji, Europy i USA.

PGVG magazine: PGVG Magazine jest wolnym czasopismem, 100% wysyłanym co dwa miesiące do wszystkich producentów, sklepów  e-fajek i e-papierosów w 8 krajach francuskojęzycznych. Od 2014 PGVG Magazine pomógł wielu firmom promować swoją markę lub ponownie egzekwować ich widoczność na rynku.

Vaping Post: Vaping Post to międzynarodowe vaping aktualności, artykuły i recenzje stron internetowych. Oferuje Państwu najnowsze wiadomości  i informacji prosto ze świata wapowania.

ChurnMag Magazine: ChurnMag.com jest źródłem internetowym o elektronicznych papierosach, zapewniającym najnowsze wiadomości i cechy z branży EIN.

Vapor World: Czasopismo Vapor World jest publikowane kwartalnie przez Newsteel Media i Shenzhen Electronic Cigarett Association. Organizują wzięcie udziału ponad 100 chińskich firm w zagranicznych Vape targach corocznie.

Nicotiana: czasopismo o wapowaniu z Rosji.

TobaccoReporter: Misją Tobacco Reporter - pomóc czytelnikom osiągnąć sukces w swojej pracy poprzez zapewnienie odpowiednich, aktualnych i dokładnych informacji. 

Vapor Voice: Cel czasopisma: pomóc firmie osiągnąć sukces. Robią to poprzez dostarczanie informacji dla podjęcia jak najlepszej decyzji. 

W kolejnych artykulach powiemy też o innych naszych partnerach: vape blogach, youtuberach itd. Do zobaczenia na Vape Expo Poland w marcu!

W naszym serwisie stosujemy pliki cookies. Polityka plików cookies (zamknij)

Targi & Konferencja dla
profesjonalnych waperów.
Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

КORZYSTAJĄC Z SERWISU UŻYTKOWNIK ZAPEWNIA, ŻE REKLAMA ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW JEST DOZWOLONA W JEGO JURYSDYKCJI.

Czy masz ukończone 18 lat ?

Tak Nie