Aktualności

2nd addition of Ukrainian Vapor Week 18-19 March 2017

Ukrainian Vapor Week (lub UVweek) będą największyms Drugimi Międzynarodowymi Targami vapingu na Ukrainie, które łączą w jednym miejscu wystawców z całego świata. UVweek jest wydarzeniem dla wzystkich zainteresowanych, skupiają się na obu segmentach: profesjonalistów z branży i zwykłych waperach.
Bilety można zakupić online, a kosztuje to tylko 50 UAH (ok 7-8 zł) do 1 marca, po tym cena wzrośnie do 100 UAH (14-15 zł).
Ukrainian Vapor Week oznacza wiele wspaniałych rzeczy i możliwości dla Kijowa i społeczności ukraińskiej w strefie chmurzenia.
Mając 2 dni fair w stolicy automatycznie szczyt zainteresowania i podniesienia świadomości branży vaping wśród mieszkańców, którzy mogą być nowoczesny, lub które w przeciwnym razie mogłyby nie wiem zbyt wiele o vaping. Nie będzie w mediach, jak również.
Mają takie wydarzenie w mieście oznacza wielką szansę dla mieszkańców do wzięcia udziału w targach, poznać i wypróbować produkty lokalne i międzynarodowe.
Nasze Expo daje szansę uczestnictwa dla lokalnych dostawców razem z gigantami przemysłu i najbardziej znanych firm, które też zaczynają się od małych firm.
Zapraszamy was do Kijowa!
W naszym serwisie stosujemy pliki cookies. Polityka plików cookies (zamknij)

Targi & Konferencja dla
profesjonalnych waperów.
Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

КORZYSTAJĄC Z SERWISU UŻYTKOWNIK ZAPEWNIA, ŻE REKLAMA ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW JEST DOZWOLONA W JEGO JURYSDYKCJI.

Czy masz ukończone 18 lat ?

Tak Nie