Aktualności

Polski rynek e-papierosów już jest trzecim rynkiem swiata!

Już na pewno słyszeliście, że polski rynek papierosów elektronicznych wart już pół miliarda złotych rocznie i jest drugim w Europie i trzecim co do wielkości rynkiem świata. Tworzy go około dwóch tysięcy małych i średnich firm oraz British American Tobacco, która wykupiła krajowego lidera Chic Group.

Mniej więcej 40% e-papierosów jest sprzedawanych przez sklepy i stoiska specjalistyczne, inne 60% dzielą się między zakupami w Internecie i na ulicy, czyli w kioskach lub stancjach bęzynowych. Wiele możemy z tego wywnioskować. Jednym jest to, że nie tylko sklepy specjalistyczne należy postrzegać jako najlepsze miejsce sprzedaży i że nie tylko osoby, którzy zajmują się wyłącznie e-papierosami i e-liquidami mogą skutecznie sprzedawać takie towary. Więc zapraszamy też różnych dystrybutorów do odwiedzenia 2nd Vape Expo Poland i poszerzenia ich asortymentu.

Bardzo się cieszymy, że Vape Expo Poland razem z wami razem stara się rozwijać naprawdę przyszłościowy rynek papierosów elektronicznych w Polsce. Nie przegap swojej możliwości na rozwój i do zobaczenia we wrześniu!

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,19934069,polski-rynek-e-papierosow-trzeci-co-do-wielkosci-na-swiecie.html#ixzz46Y8G6tlQ

W naszym serwisie stosujemy pliki cookies. Polityka plików cookies (zamknij)

Targi & Konferencja dla
profesjonalnych waperów.
Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

КORZYSTAJĄC Z SERWISU UŻYTKOWNIK ZAPEWNIA, ŻE REKLAMA ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW JEST DOZWOLONA W JEGO JURYSDYKCJI.

Czy masz ukończone 18 lat ?

Tak Nie