Aktualności

Jak zwiększyć sprzedaż w biznesie Vape przez 18 godzin ze względu na Instagram

W ramach konferencji, która miała miejsce podczas Vape Expo Poland w dniu 9 września 2016 roku, Ilya Chagin podzielił się bezcennym doświadczeniem. Jest współzałożycielem Digital Marketing studio, Leadmaking. Obecnie Ilya zajmuje stanowisko zastępcy szefa działu marketingu w Callbackhunter.com.
 
Dla uczestników konferencji złożył raport na temat sprzedaży i kultury wapowania w Instagram. Ilya zanalizował rynkek Vape na Instagram i powiedział, jak zbudować strategię reklamy w sieci społecznej absolutnie za darmo.
 
Opowiedział o formule obliczania zaangażowania użytkownika w koncie:
 
Likes + komentarze + Udziały = Zaangażowanie Total 
 
(Total Zaangażowanie / Fany) x 100 = Ocena Zaangażowania
 
Dopuszczalne zaangażowanie użytkowników w profilu Instagram: 3%. Ilya Chagin w swoim wystąpieniu zaproponował skuteczny plan udostępnienia treści w Instagram na podstawie analizy ponad 150 profilów. To może pomóc stworzyć grupę, magazyn lub publiczną stronę na Instagram. Jego inny plan może pomóc, aby rozpocząć sprzedaż w Instagram.
 
Wielkie podziękowanie dla Ilya chagin za dzielenie się swoim doświadczeniem dla uczestników konferencji Vape Expo Poland. W naszym kolejnym artykule, będziemy dzielić się info o 10 kroków jak dokonać pierwszej sprzedaży przez Instagram, stworzonych przez Chagina.
W naszym serwisie stosujemy pliki cookies. Polityka plików cookies (zamknij)

Targi & Konferencja dla
profesjonalnych waperów.
Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

КORZYSTAJĄC Z SERWISU UŻYTKOWNIK ZAPEWNIA, ŻE REKLAMA ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW JEST DOZWOLONA W JEGO JURYSDYKCJI.

Czy masz ukończone 18 lat ?

Tak Nie